Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > تضمین کیفیت در آموزش های دانشگاه جامع علمی کاربردی دلیل افزایش جذب دانشجو نسبت به سایر دانشگاهها است.

 


  چاپ        ارسال به دوست

تضمین کیفیت در آموزش های دانشگاه جامع علمی کاربردی دلیل افزایش جذب دانشجو نسبت به سایر دانشگاهها است.

دکتر حاتمی معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، تضمین کیفیت در آموزش های دانشگاه جامع علمی کاربردی را دلیل افزایش جذب دانشجو نسبت به سایر دانشگاه ها دانست.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر حاتمی گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی در راستای سیاست های تضمین کیفیت آموزش عالی، اقدام به سخت گیری و اعمال قانون در مراکز علمی کاربردی خاطی کرده است.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور بیان کرد: طبیعی است که تداوم چنین روند منطقی و قانونی، موجبات تلخ کامی و نارضایتی مراکز خاطی را فراهم کرده و به همین دلیل اقدام به شانتاژ و حاشیه سازی برای مسئولان خدوم دانشگاه جامع علمی کاربردی و مخدوش کردن وجهه مدیریتی آنان می کنند.

وی اظهار داشت: جای تأسف است که برخی از دانشگاه های رقیب که تداوم حیات آنها بسته به جذب دانشجو و منابع مالی است، مشغول گرفتن ماهی از آب گل آلود هستند و به جای پیوستن به صف ضامنین و طرفداران کیفیت آموزش عالی، سعی در تخطئه کردن دانشگاه جامع و جذب دانشجو به هر قیمتی هستند.

دکتر حاتمی ضمن اشاره به تقلیل جمعیت دانشجویی در کشور بیان کرد: آمار پذیرش دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال های اخیر نشان می دهد که این دانشگاه توانسته جمعیت دانشجویی متنابهی را جذب نماید. این در حالی است که با تمام تبلیغاتی که دانشگاه های انتفاعی داشته اند، این دانشگاه مهارتی توانسته است بواسطه جاذبه آموزش های مهارتی و ایجاد فضای کار و اشتغال توجه مخاطبان و متقاضیان آموزش عالی را به خود جلب نماید.

همچنین دکتر حاتمی عنوان کرد: امید است که حداقل مدیران نظام آموزش عالی کشور و مسئولان دانشگاه ها به سطحی از فرهیختگی و احساس مسئولیت رسیده باشند که فردای جامعه را فدای مادیات امروز خود نکنند.


١١:٣٤ - چهارشنبه ٥ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٢٨١٧٥    /    تعداد نمایش : ١٦١