Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > پایان برگزاری آزمون‌های پایان پودمان‌های آموزشی دوره‌های علمی‌کاربردی به شیوه آموزش‌های خاص نیم سال دوم 96-1395

 


  چاپ        ارسال به دوست

پایان برگزاری آزمون‌های پایان پودمان‌های آموزشی دوره‌های علمی‌کاربردی به شیوه آموزش‌های خاص نیم سال دوم 96-1395

پایان برگزاری آزمون‌های پایان پودمان‌های آموزشی دوره‌های علمی‌کاربردی به شیوه آموزش‌های خاص نیم سال دوم 96-1395

آزمون‌های پایان پودمان­های آموزشی دوره­های علمی­کاربردی به شیوه آموزش­های خاص در نوبت دوم سال تحصیلی 96-1395 در رشته‌های تحصیلی کاردانی فناوری ارتباطات و اطلاعات (ICT) روستایی، کاردانی امور دهیاری و شوراها، کاردانی مدیریت خانواده، کاردانی مدیریت کسب و کار، کاردانی مترجمی عمومی زبان انگلیسی و کارشناسی مدیریت خانواده از ساعت 9 صبح روز پنج­شنبه مورخ 08/04/1396 مطابق برنامه زمانی اعلام شده و دستورالعمل آزمون در 31 استان کشور به طور همزمان آغاز و در تاریخ 23/04/1396 اتمام یافت. دکتر حاتمی معاون نظارت و سنجش از برگزاری آزمون‌های پایانی 54 پودمان آموزشی با تعداد 5333 دانشجو ، مختص 6 رشته تحصیلی خبر داد.

ایشان ضمن تشکر از همکاری واحدهای استانی افزودند در این دوره به منظور نظارت دقیق بر اجرای صحیح آزمون‌های مذکور، محل برگزاری آزمون‌ها به صورت متمرکز در تمامی استان‌ها در یک حوزه امتحانی تجمیع گردید.

وی همچنین در ادامه گفت در این آزمون به منظور نظارت بر وضعیت برگزاری آزمون‌های فوق علاوه بر همکاران واحدهای استانی، تیمی متشکل از مدیر کل دفتر سنجش و آزمون به همراه کارشناسان نیز از حوزه‌های امتحانی در استان‌های خراسان رضوی، البرز و نیز استان تهران بازدید بعمل آوردند که گزارش بازدیدها در قالب فرم سنجش و ارزشیابی از فرآیند برگزاری به این معاونت ارسال گردید.

در پایان معاون نظارت و سنجش ضمن تشکر از دفتر سنجش و آزمون، از بازبینی 20160 سئوال امتحانی مربوط به 54 پودمان آموزشی و 224 عنوان درسی خبر دادند.


٠٨:١٨ - دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٢٧٣٧٤    /    تعداد نمایش : ٢٣٥